Nesteren Davutoğlu / Reklam Duayenleri

Müşteri İlişkilerinde ’ND’ imzası


Tanımayanlar için Ajans Ada’ya olan aidiyeti, giriştiği her işin üstesinden gelen becerisi, markalarla kurduğu duygusal bağı, reklamcılığa olan inancı ve sevgisi ile kocaman yüreği olan bir kadınla tanıştırayım sizi; Nesteren Davutoğlu.


Ankara doğumlu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunu olan Davutoğlu, mezuniyeti sonrasında 10 yıl TRT Ankara Televizyonunda prodüktörlük yaptı.


12 Eylül döneminde sol görüşü yüzünden TRT'deki işinden olmasıyla reklam dünyasına giriş yaptı.


On yıl Ajans Ada’da çalıştı. Müşteri İlişkileri Başkanlığı’na yükseldi. Sonra Ajans Ada müşteri portföyünden doğan Bank Ekspress’te, Kurucu Ortak ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Üç yıl sonra tekrar reklamcılığa – asıl mesleğine- geri döndü. Ajans Ada, Lowe Adam’a dönüştü. Lowe Adam’ın ortağı ve Ajans Başkanlığı’nı yürüttüğü dönemde Reklamcılar Derneği Başkanı seçildi.


Hayatı büyütebileceği her alanı kapsayan bakış açısıyla müşteri ilişkilerine getirdiği çok yönlülük ile ND imzasını attı.


Arçelik, Garanti Bankası, Durex, Pepsi, Isuzu, Warner, Henkel, Efes, Old Spice, Braun gibi birçok yerel ve global markaya değer kattı.


Sanat tarihine ilgisi ve koleksiyoner kimliği ile de tanından Davutoğlu; kedileri, köpekleri ve bitkileriyle renkli bir hayat sürdürüyor.

.

.

®️ www.brandad.com.tr

.

#brandAD #marka #markayaratım #markayönetim #markamentorluğu #kurumsalkimlik

#kreatiffikirler #markadanışmanlığı #reklamduayenleri #nesterendavutoğlu #adaajans #adamajans

28 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör