MARKA YARATIM MENTORLUĞU

 

Marka olmak adına ilk adımı doğru atıp, hedef kitlesinin tam olarak kim olduğunu bilip, nokta atışı yapmak isteyenler için; isimden logoya, ambalajdan kanal stratejisine kadar pek çok stratejik konunun çözüldüğü mentorluk hizmetidir.

MARKA KİMLİĞİ YARATIM MENTORLUĞU

Markasının iletişim unsurlarını ve görsel kimliğini yeniden tasarlamak isteyenler için markanın yenilendiği bir mentorluk hizmetidir.

MARKA YÖNETİM MENTORLUĞU

Tüm marka faaliyetlerini işin uzmanına bırakmak isteyenler ya da pazarlama departmanına profesyonel destek arayanlar için uzun dönemli (12-18-24 ay) bir mentorluk hizmetidir.

MARKA AİLESİ TASARLAMA MENTORLUĞU

Birden fazla markanın aynı aile içerisindeki ilişkisinin ve ayrışma-benzeşme noktalarının belirlenmesi için çok markalı şirketlere yönelik bir marka mentorluğu modülüdür.

MARKA DENETİM MENTORLUĞU

Markasının değerini ölçmek ve bundan sonraki yol haritasını buna göre belirlemek isteyen markalar için sunulan bu hizmette, pazarın fotoğrafı çekilerek marka stratejisi yeniden şekillendirilir. Marka denetim süreci detaylı araştırmalarla başlar.

MARKA ETKİNLİK İÇERİKLERİ MENTORLUĞU

Etkinlik yönetimi kapsamında; iş ortaklarımızın hedef kileleri ile ortak bir dil yakalayacakları, hedeflerini başarıyla gerçekleştirebilecekleri, imajlarına ve itibarlarına yüksek katkı sağlayacak, mesajlarını doğrudan ulaştırabilecekleri en uygun ve verimli etkinlik içeriklerinin modellendiği mentorluk şeklidir.

Tasarım, planlama, uygulama, operasyon ve medya iletişimi süreçlerinin kontrolünü  kapsamaktadır.

MARKA KREATİF PROJE VE FİKİRLERİ MENTORLUĞU

Marka imaj ve itibarına katkı sağlayacak, markaya özel hazırlanan kreatif projelerin oluşturulduğu mentorluk şeklidir.